Elegant White BLW39/4236: Blind Wall Cabinet: Assembled Kitchen Cabinets
# CNC-EB10-BLW39-4236
You Save 54%
WIDTH
HEIGHT
DEPTH
12in.
SHELF
2
Description
CNC Elegant White Kitchen Cabinets
BLW39/4236: Blind Wall Cabinet
• 2 doors, 2 shelves
• 39"W x 12"D x 36"H
• Min pull 39" - Max pull 42"