Elegant White BLW27/3042: Blind Wall Cabinet: Assembled Kitchen Cabinets
# CNC-EB10-BLW27-3042
You Save 54%
WIDTH
HEIGHT
DEPTH
12in.
SHELF
3
Description
CNC Elegant White Kitchen Cabinets
BLW27/3042: Blind Wall Cabinet
• 1 door, 3 shelves
• 27"W x 12"D x 42"H
• Min pull 27" - Max pull 30"