Elegant White BLW27/3030: Blind Wall Cabinet: Assembled Kitchen Cabinets
# CNC-EB10-BLW27-3030
You Save 54%
WIDTH
HEIGHT
DEPTH
12in.
SHELF
2
Description
CNC Elegant White Kitchen Cabinets
BLW27/3030: Blind Wall Cabinet
• 1 door, 2 shelves
• 27"W x 12"D x 30"H
• Min pull 27" - Max pull 30"