Elegant White BLW36/3930: Blind Wall Cabinet: Assembled Kitchen Cabinets
# CNC-EB10-BLW36-3930
You Save 54%
WIDTH
HEIGHT
DEPTH
12in.
SHELF
2
Description
CNC Elegant White Kitchen Cabinets
BLW36/3930: Blind Wall Cabinet
• 1 door, 2 shelves
• 36"W x 12"D x 30"H
• Min pull 36" - Max pull 39"