Forevermark Petit Blue WBLC30/33-3030: Wall Blind Corner Cabinet: RTA Kitchen Cabinet
# FOREVERMARK-PD-WBLC30-33-3030
You Save 70%
WIDTH
HEIGHT
DEPTH
12in.
SHELF
2
Description
Forevermark Petit Blue Kitchen Cabinets
WBLC30/33-3030: Wall Blind Corner Cabinet
• 1 door, 2 shelves
• 30"W x 12"D x 30"H
• Will ship with W3030 and WF630
• Light modification is required (remove 1 door & install WF6)
• Minimum pull 30" / Maximum pull 33"